Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Змагання з волейболу

Немов річка, яка народжується зі струмочків, річок, гірських потічків, людське життя бере початок із шкільної парти. Школа – колиска майбутньої долі. Ніщо так не вчить і не виховує, як приклад і досвід попередніх поколінь. Одним із пріоритетних завдань, що ставлять перед собою вчителі фізичної культури – це формування здорового способу життя.

Волейбол – одна з найпоширеніших ігор сучасної молоді. Масовий, справді народний характер цієї гри пояснюється його високою емоційністю і доступністю, заснованої на простоті правил і нескладності устаткування. Особливою гідністю волейболу, як засобу фізичного виховання є його специфічна властивість – можливість самодозування навантаження, тобто відповідність між підготовленістю гравця і навантаженням, що він отримує. А ще волейбол, – це гра, яка доступна для людей різних вікових категорій.

16 лютого на базі Ребедайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу між командами учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради, у яких взяли участь 4 команди: Ребедайлівської, Михайлівської, Ревівської ЗОШ І-ІІІ ст., та комунального закладу Михайлівської спеціалізованої школи-інтернату. Змагання проходили у напруженій боротьбі та піднесеному настрої.

За підсумками протоколів та відповідно до рішення суддівської колегії переможцями змагань серед дівчат визнано: І місце – команда Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (вчитель фізкультури – Ковтун В.І.), ІІ місце – команда дівчат Михайлівської школи-інтернату (вчитель фізкультури – Оришечко І.І.) , ІІІ місце – команда дівчат Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель фізкультури – Босий С.В.). У нелегкій боротьбі у змаганнях серед хлопців беззаперечну перемогу здобула команда Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце, ІІ місце – команда Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і почесне ІІІ місце вибороли вихованці Михайлівської школи-інтернату. Учасників змагань привітав сільський голова Максименко В.П., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Морозова В.А., методист відділу освіти охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Шамрай О.Г.

Переможців було нагороджено грамотами та цінними подарунками, а саме: м’ячами, шахами, тенісними ракетками, дартс та бадмінтонами, які забезпечили для нагородження ТОВ «Олімп».

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

Опубліковано 16.02.2018 в розділі Новини