Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Здатність вірити в успіх

Думай про успіх, уявляй собі успіх,

і ти пустиш у хід силу, що здійснює бажання.

                                                                                                                        Н. Піл

У школі все починається з них – вірних, світлих носіїв мудрості і знань. Легше стає життєвий підйом, якщо поруч кристально-чистим світлом гріє наставник від Бога. З кожним кроком приходить розуміння того, що чим вище піднімаєшся, тим тепліше стає цей надзвичайний вогник, що гріє душу. Вогник люблячого і розумного, часом суворого і принципового вчителя. Саме так можна сказати про Поліну Юхимівну. А ще цю завзяту жінку вирізняє  невичерпна працьовитість і безмежне терпіння,  світла віра  в можливості кожного учня,  велика  мудрість і готовність допомогти.

З неймовірною енергійністю  Пляченко Поліна Юхимівна відгукнулася на пропозицію дати майстер-клас для вчителів початкових класів Михайлівської ОТГ на базі Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, адже має  за плечима величезний досвід роботи. Перед початком роботи Поліна Юхимівна  провела емоційне налаштування,  запропонувавши переглянути виставку робіт своїх учнів, виконаних за допомогою різних технік, адже саме розвиток дрібних м’язів руки дитини на уроках трудового навчання і було темою майстер-класу. Вчителька пояснила, що таке моторика розвитку рук молодших школярів на прикладі виробів, виконаних з бісеру. Вона звернула увагу на те, що дуже багато оберегів-виробів було передано волонтерами в зону бойових дій – ляльки-мотанки, м’які іграшки, модульні іграшки та багато іншого.

Далі гостям було запропоновано переглянути відео – уроки, де Поліна Юхимівна показала покрокові інструкції під час виконання техніки квілінгу та поєднання різних технік, детально охарактеризувавши кожен вид роботи та пояснивши доцільність використання обраних прийомів.

Керівник майстер-класу провела практичну роботу по застосуванню різних технік, а саме виготовлення іграшки – домовичка Кузі.

Час, відведений на роботу майстер-класу, промайнув непомітно. Начальник відділу освіти Валентина Морозова підвела підсумки, і на адресу Поліни Юхимівни прозвучало багато слів подяки за проведене навчання.  Отже, ситуація успіху була створена. Гості  заздалегідь були переконані, що обов’язково дізнаються багато нового, цікавого, того, що знадобиться у подальшій роботі. І не помилились!

Опубліковано 16.05.2018 в розділі Новини