Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Затверджено характеристики тестів ЗНО 2019 року

Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.
Характеристиками тестів ЗНО 2019 року визначено форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, схеми нарахування балів за завдання, розподіл завдань тестів, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо.
У порівнянні з 2018 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань та схеми нарахування балів за виконання завдань не зазнали змін. Також, не змінено час, що буде відведено на виконання завдань тестів.
Нагадаємо, що Українським центром оцінювання також затверджені критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю для тестів ЗНО з української мови, англійської, французької, німецької та іспанської мов, а також критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю ЗНО з математики.
Крім того, окремим наказом УЦОЯО затверджені схеми нарахування балів за виконання завдань тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.
Нагадаємо, тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році будуть укладатись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.
У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня і триватиме до 13 червня.

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
НАКАЗ
№ 160 від 02 листопада 2018 року
Про затвердження Загальних
характеристик сертифікаційних
робіт зовнішнього незалежного
оцінювання 2019 року
Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 № 25 «Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.01.2017 за № 118/29986, пункту Календарного плану підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 № 1036 «Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», з метою створення передумов для належної організації процесу розроблення та конструювання предметних тестів для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, своєчасного інформування учасників зовнішнього оцінювання про структуру, час виконання сертифікаційних робіт з відповідних навчальних предметів, кількість і форми завдань, уключених до сертифікаційних робіт, схеми нарахування балів за їх виконання НАКАЗУЮ:
1. Затвердити такі, що додаються:
1) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з української мови і літератури зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
2) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з історії України зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
3) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з англійської мови зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
4) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з німецької мови зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
5) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з французької мови зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
6) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з іспанської мови зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
7) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з математики зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
8) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з географії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
9) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з біології зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
10) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з фізики зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
11) Загальну характеристику сертифікаційної роботи з хімії зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
2. Відділам змісту суспільно-гуманітарних (Панченков А. О.) та природничо-математичних (Новікова С. A.) навчальних предметів під час розроблення та конструювання предметних тестів для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року використовувати Загальні характеристики, затверджені пунктом 1 цього наказу.
3. Відділу інформації та комунікації з громадськістю забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти Загальних характеристик, затверджених пунктом 1 цього наказу.
4. Контроль за виконанням пункту 2 цього наказу покласти на заступника директора Бойка В. І.
5. Контроль за виконанням пункту 3 цього наказу покласти на заступника директора Вакуленко Т. С.
Директор B. A. Карандій

Опубліковано 09.11.2018 в розділі Новини