Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Запальні зірки

Не буває моря на березі моря, – скажете ви. Та ні ж бо, буває, – якщо це море дитячих сердець, запалених єдиним бажанням: зробити довколишній світ кращим і безпечнішим. А зветься це дитяче море, яке щороку  виграє хвилями численних конкурсів, – фестиваль Дружин юних пожежних.  Так, з метою виховання у підростаючого покоління навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, привернення особливої уваги школярів до героїчної професії пожежника-рятувальника 20 квітня  в Кам’янському  Будинку культури  пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.  Упродовж кількох годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями і чарівними посмішками хлопців і дівчат.

Михайлівську об’єднану територіальну громаду представляли учні 10 класу Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – команда «Запальні зірки»: Корсун Олександра, Жаркова Аліка, Шевченко Дарія, Остроушко Любов, Кіяшко Микола, Гуренко Іоанн.   Учасники демонстрували свої здібності – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів, усіх без винятку команд, було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а в разі біди слід телефонувати до працівників ДСНС за номером «101». Команда довела, що про серйозні ситуації,  пов’язані із правилами пожежної та техногенної безпеки, можна розповідати дотепно, яскраво, емоційно, привабливо, творчо і водночас захоплююче та зрозуміло.

Жоден із учасників фестивалю не залишився без почесної грамоти за участь, та цінного подарунка, а також солодощів.

Завдяки таким заходам з’являється надія на кращий новий день, на безпечне майбутнє, на те, що, засвоївши уроки безпеки, ми більше ніколи не будемо байдужими один до одного.

Так тримати!

Опубліковано 20.04.2018 в розділі Новини