Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2018

Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини
Читання – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе.
Книжка повинна стати для кожного вихованця другом, наставником і мудрим учителем.
Хай книжка захоплює так, як улюблена мелодія, як прекрасний танок.
В.О.Сухомлинський
Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014р. №931,наказу КНЗ « Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 15.08. 2018р. № 85/ 01-06 « Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек», наказу відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради від 23.08.2018р.№ 80 « Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у закладах загальної середньої освіти» були проведені заходи: шкільні лінійки, круглі столи, книжкові виставки до 100 річчя від дня народження В.О.Сухомлинського – « Великий педагог, великий Добротворець », бесіди «Дітям про В.О.Сухомлинського», перегляди відеофільмів, літературні подорожі « Казковий світ Василя Сухомлинського», тиждень родинного читання « Я прочитаю тобі казку», проведення конкурсу авторської поезії « Юні поети».

Рідний край я свій люблю –
Україною зову.
І не хочу ні Парижу, ні Китаю –
Рідну мову я плекаю.
Тут мій дім, моя родина,
Найкраща в світі Батьківщина!
Учениця 4 класу Кулинич Олександра
Я маленький українець –
Треба пам’ ятати.
Українцем є мій тато,
Українка – мати.
Українцями вродились,
Ними є і будем.
І про нашу Батьківщину
Навік не забудем.
Учень 4 класу Левіцький Станіслав

Круглі столи з педагогічними колективами « Я звертаюся до Сухомлинського…»
Бібліотека – це « школа» культурного життєвого самовизначення учня – дитини. Вона допомагає дитині скласти свою життєву програму: як пізнавати себе і навколишній світ, мету життя, навчитися спілкуванню з людьми. А бібліотекар плекає творчу особистість, створює найсприятливіші умови для інтелектуального, духовного розвитку дитини, підвищує її культуру та духовність.
Бажаємо вам, колеги, творчості і натхнення , щастя, добробуту та любові вам і вашим родинам. Віри вам у власні сили, надії на те, що ваша праця буде достойно визнана, любові від ваших користувачів і мудрості у здійсненні ваших планів.

Опубліковано 31.10.2018 в розділі Новини