Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Вітаємо наших переможців! Так тримати! Спартакіада освітян – традиція!

На весняних канікулах працівники закладів освіти Михайлівської ОТГ брали участь у Спартакіаді працівників закладів освіти Кам’янського району.
29 березня в приміщенні Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивиченням окремих предметів, відбулася Спартакіада працівників закладів освіти Кам’янського району. У спортивній залі школи вишикувалися команди 9 закладів району, серед них наші учасники: ЗДО «Барвінок» та «Дзвіночок»; вчителі Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
З вітальним словом до учасників звернулися голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Шамрай О. Г., начальник відділу освіти Михайлівської ОТГ Морозова В. А. та заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Нечитайло О.В.
Команди брали участь у таких видах спорту: шашки, волейбол, дартс, стрибки в довжину, згинання та розгинання рук в упорі жінки. Змагання проходили в дружній спортивній атмосфері.
Команда КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради» зайняла – І місце; команда Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце; Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.
Нагородження команд переможців та команд учасників змагань стало можливим за підтримки підприємців ТОВ «Олімп» – Москалик Ю.Ю., ПП Василенко О.Г., ПП «Тясмин-Транс» Шамрай С.Г., ПП Халудров С.В. і ми вдячні за розуміння та підтримку, бажаємо достатку та процвітання Вашим підприємствам.
А переможців вітаємо та бажаємо успіхів в наступних змаганнях!

Опубліковано 29.03.2019 в розділі Новини