Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Відбулася І сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які будуть навчати першокласників у 2019/2020 навчальному році

Особливості професійної діяльності вчителя початкових класів сьогодні визначаються необхідністю оволодіння компетентностями для роботи в умовах запровадження Концепції „Нова українська школа”.
Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України 15.01.2018 №34 „Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи” відбулося навчання педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи” учителів, які будуть навчати першокласників у 2019/2020 навчальному році.
Учителі опрацювали структуру та зміст Концепції „Нова українська школа”, визначили основні засади й підходи до організації освітнього процесу в початковій школі, розглянули сучасні освітні виклики, нові професійні ролі й завдання вчителя.
Також робота в ході тренінгу була спрямована на формування у вчителів вміння створювати освітнє середовище, яке орієнтоване на дитину у навчальному закладі.
Педагоги практикували ранкову зустріч як одну з нових форм роботи в сучасній школі, що має зайняти важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу для створення атмосфери спіклування, а також вправлялися у застосуванні таких розвантажувальних та рухливих форм діяльності учнів як фізкультпаузи, ігри, вправи на розвиток дрібної моторики. Під час практичної роботи в групах педагоги удосконалювали професійні навички застосування графічних організаторів як засобів розвитку критичного мислення.

Опубліковано 15.12.2018 в розділі Новини