Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Участь у колегії управління освіти і науки ОДА

20 грудня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбулося засідання колегії управління освіти і науки ОДА.
Участь у заході взяв методист відділу освіти О.Г.Шамрай. Учасники колегії були проінформовані про стан справ в освітній галузі області; про виконання програми підготовки педагогічних працівників до впровадження «Нової української школи»; на початок 2018-2019 навчального року підвищення кваліфікації для роботи в умовах Нової української школи було організовано для всіх 100% педагогічних працівників, які долучені до навчання першокласників Нової української школи.
Триває робота щодо підвищення кваліфікації директорів закладів загальної середньої освіти області.
Перспективні напрямки роботи управління освіти і науки ОДА на 2019 рік означила Оксана Сімушіна.
У рамках заходу відбулося вручення дипломів та кубків переможцям і призерам XXIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти у 2018 році та обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних закладах системи освіти серед закладів міського типу.
.

Опубліковано 20.12.2018 в розділі Новини