Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Турнір з баскетболу між командами учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради

Першу в історії баскетболу «офіційну» гру, яка завершилася з результатом 2:2, провели студенти Спрингфілдського коледжу 12 лютого 1892 року, в присутності ста глядачів. Успіх був вражаючий, а слух про нову гру поширився з такою швидкістю, що ці дві команди стали проводити показові зустрічі, в інших навчальних закладах та містах, збираючи на своїх виступах сотні глядачів. З роками баскетбол захопив усі країни світу, що ще більше вплинуло на його популярність.

23 березня на базі Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся  турнір  з баскетболу між командами учнівської молоді закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради. Продемонструвати свої здібності у цьому виді спорту взялися 3 команди: Ребедайлівської, Михайлівської та Ревівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Баскетбол вважається однією з найскладніших спортивних ігор в плані суддівства, через швидкість гри і необхідності прийняття миттєвих рішень. Судді повинні бути впевнені, що гра проходить плавно, а це покладає на них різного виду обов’язки: від спостереження за грою гравців до управління грою. Однак, суддівство вів досвідчений тренер – вчитель фізкультури Ковтун Володимир Іванович. Змагання проходили у досить напруженій боротьбі. За підсумками  протоколів та відповідно до рішення суддівської колегії переможцями  змагань серед хлопців  визнано: І місце – команда Ревівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель фізкультури – Ковтун В.І.), ІІ місце – команда хлопців Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель фізкультури – Босий С.В., ІІІ місце – команда  Ребедайдівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель фізкультури – Діброва В.В.).  Серед  дівчат І місце здобула команда Ревівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель – Ковтун В.І.), ІІ місце отримала команда Ребедайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель – Діброва В.В.)

Учасників змагань привітав сільський голова Максименко В.П., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Морозова В.А. Переможців  було нагороджено грамотами відділу освіти, здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради. Також команди хлопців та дівчат отримали цінні подарунки, які традиційно надали представники ТОВ «Олімп».

Бажаємо усім командам спортивних злетів та нових перемог!

Ковтун Володимир Іванович,

учитель фізкультури Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Опубліковано 24.03.2018 в розділі Новини