Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

«Тато, мама, я – спортивна сім’я Михайлівської об’єднаної територіальної громади»

«Тато, мама, я – спортивна сім’я
Михайлівської об’єднаної територіальної громади»

Здоров’я – найбільша цінність, говорить народна мудрість. Це тому, що тільки в здорової людини є сила до справ, спілкування та творчості. Сучасне життя вимагає від нас турбуватися не тільки про своє здоров’я, а й здоров’я підростаючого покоління. З цією метою, 29 листопада у спортивному залі Ребедайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося сімейно-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». У заході взяли участь чотири команди із закладів дошкільної освіти Михайлівської об’єднаної територіальної громади: ЗДО «Барвінок» с. Михайлівки, ЗДО «Дзвіночок» с. Ребедайлівки, ЗДО «Сонечко» с. Пляківки та команда КЗ « Михайлівської спеціальної школи-інтернат» .
Назва дійства – говорить сама за себе. Свято поєднало і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Зі свого боку організатори, а це відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту Михайлівської ОТГ, на чолі з начальником відділу Морозовою В.А. та методистом відділу освіти Шамраєм О.Г. постаралися, щоб командам було цікаво та весело змагатися. Спонсором заходу виступив депутат Михайлівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Григорій Володимирович Дубина.
До свята батьки готувались заздалегідь: створювали власні емблеми, готували костюми та девізи. Свято розпочалось з веселої музичної зарядки, яку провела вихователь ЗДО «Дзвіночок», Лауреат конкурсу «Вихователь 2018 року Михайлівської ОТГ» с. Ребедайлівки Роздобудько Вікторія Олександрівна.
Програма свята складалась з веселих естафет, вправ на спритність та влучність, координацію рухів. Ігри були як командні, так і для тат, мам та дітей окремо. Різні за інтересами, вподобаннями, професіями, дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту повертатися в дитинство.
Напружена боротьба, шквал позитивних емоцій, сонячні усмішки та щасливі очі дітей не залишили байдужими нікого з присутніх. Після завершення естафет було оголошено підсумки свята:
І місце – команда ЗДО «Барвінок».
ІІ місце – команда ЗДО «Сонечко».
ІІІ місце – команда ЗДО «Дзвіночок» та команда КЗ « Михайлівської спеціальної школи-інтернат».
Всі учасники змагань були нагороджені грамотами, м’ячами та подарунками. Всі отримали емоційний заряд бадьорості, піднесеного настрою та спортивного азарту.
Дякуємо відділу освіти за організацію заходів у нашій громаді.

Опубліковано 29.11.2018 в розділі Новини