Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

«Старти надій» визначили учасників обласної спартакіади

04 травня 2018 року на стадіоні у Ревівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися змагання «Старти надій» серед учнів 7-х класів. У заході взяли участь 4 команди – 24 учнів.

Програма змагань включала в себе 6 видів, а саме: біг 60м, 800м – дівчата, 1000м – юнаки, стрибок у довжину з розбігу, метання м’яча, піднімання тулуба за 1 хвилину, естафета 5х80м.

Переможцями та призерами в окремих видах програми стали:

Біг 60м:

дівчата – І місце – Отченашенко Анастасія (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Атамась Яна (КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат»), ІІІ місце – Кравченко Світлана (КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат»).

юнаки – І місце – Романенко Віталій (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Моцар Максим (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце. – Артеменко Олександр (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Стрибок у довжину з розбігу:

дівчата – І місце – Швець Галина (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»), ІІ місце – Кравченко Світлана (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»), ІІІ місце – Отченашенко Анастасія (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

юнаки – І місце – Романенко Віталій (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Моцар Максим (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – Артеменко Олександр (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Метання м’яча:   

дівчата – І місце – Миколенко Вікторія (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Отченашенко Анастасія (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – Кравченко Світлана (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»).

юнаки – І місце – Стародубцев Данило (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Коваленко Олександр (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»), ІІІ місце – Чекета Руслан (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат») та Артеменко Олександр (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Піднімання тулубу за 1хвилину:

 дівчата – І місце – Бичок Ілона (Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Цариковська Вікторія (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – Жаринова Даша (Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Жмурко Руслана, Миколенко Вікторія, Отченашенко Анастасія (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

юнаки  – І місце – Артеменко Олександр (Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Іщенко Іван (Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – Сірий Богдан (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Біг 800м (дівчата):

 дівчата – І місце – Жаринова Даша (Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІ місце – Кравченко Світлана (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»), ІІІ місце – Швець Галина (КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат»).

Біг 1000м (юнаки):

юнаки  – І місце – Чекета Руслан (КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат»), ІІ місце – Романенко Віталій (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Ковтун Віталій (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце – Мошнягул Вадим(Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів).

Естафета 5х80м:

І місце – Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат».

У загальному підсумку місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Ковтун Володимир Іванович).

ІІ місце – Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Босий Станіслав Васильович).

ІІІ місце – КЗ «Михайлівська загальноосвітня спеціальна школа – інтернат» (вчитель фізичної культури Оришечко Іван Іванович).

4 місце – Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Діброва Василь Васильович).

 

Переможці зонального етапу вибороли перепустку на фінальні обласні змагання і братимуть 17 травня в них участь. Бажаємо успіхів та перемог.

Олександр Шамрай,

методист відділу освіти

виконавчого комітету

 Михайлівської сільської ради

Опубліковано 13.05.2018 в розділі Новини