Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Спартакіада дошкільнят Михайлівської ОТГ

У травні відбулася Спартакіада дошкільнят серед закладів дошкільної освіти Михайлівської сільської ради. Ці змагання стали пропагандою здорового способу життя серед працівників, батьків та дітей закладів дошкільної освіти. Покращення фізкультурно-оздоровчої роботи серед закладів дошкільної освіти Михайлівської сільської ради.
Змагання проводилися у ЗДО «Барвінок» с. Михайлівка. У заході брали участь чотири команди: команда «Барвінок» с. Михайлівка, команда «Дзвіночок» с. Ребедайлівка, команда «Кульбабки» ЗДО «Сонечко» с. Пляківка, команда «Малюк» КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат».
Учасники команд змагалися як в командному так і в особистому заліках. Розпочалися змагання привітанням начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Валентини Морозової. Кожна з команд представила свій девіз, патріотичну пісню, вірш на спортивну тематику. Всі учасники команд були одягненні в яскравих костюмах, які символізували назву команди. Діти охоче виконували вправи з м’ячем, складали пірамідку, скакали на скакалці, накручували машинку, грали в шашки, тунель, перенесення м’ячика, метання в ціль та ін.
Цікавим змагання було проведено конкурс шашок, де юні обдарування показували свої вміння та майстерність мислити.
Але більш цікавим виявився конкурс шашки між директорами закладів дошкільної освіти: І місце – директор ЗДО «Сонечко» с. Пляківка ( Шакалій І.В.)
У напруженій боротьбі команда «Барвінок» виборола І місце, ІІ місце посіла команда «Дзвіночок», команда «Малюк» здобула ІІІ місце , «Кульбабки» ІV місце.
Змагання пройшли в цікавій атмосфері, всі були нагородженні подарунками, грамотами, кубками та солодощами.
Маленькі хлопчики та дівчатка познайомившись одне з одним, залишились усміхненими та щасливими від отриманих позитивних емоцій.
Ми надіємось, що у Михайлівській ОТГ надалі ці змагання стануть початком спортивних традицій серед дошкільнят.

Опубліковано 18.05.2018 в розділі Новини