Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Шановні освітяни!

Вітаємо Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже, Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.Дорогі колеги, висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.Переконані, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному, створимо належні умови для самореалізації особистості.Натхнення вам, мудрості та терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях супутниками будуть успіх та удача!

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Опубліковано 04.10.2018 в розділі Новини