Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Семінар-навчання ветеранів педагогічної праці та молодих вчителів пройшов у Розумівці.

Стало доброю традицією для ветеранів педагогічної праці та молодих вчителів проводити червневі семінари навчання із виїздом до історичних місць. Не став винятком і цей рік.

07.06.2018 року семінар-навчання ветеранів педагогічної праці та молодих вчителів Кам`янського району пройшов у Розумівці, де відбулося спілкування з ветеранами та молодими вчителями під час ознайомлення із історичною спадщиною Свято-Хрестовоздвиженською церквою (усипальницею Раєвських), яка внесена до реєстру пам’яток містобудування і архітектури національного культурного надбання України. Про храм у Розумівці відомо, що у 18 столітті спочатку була споруджена дерев’яна церква в ім’я Іоанна Богослова. Ця церква ще стояла у 1860-х роках. 3 травня 1833 року на місці поховання, на одному з найкрасивіших місць, що так нагадували герою ‘російсько-французької війни 1812 року Миколі Миколайовичу Раєвському місця колишніх боїв, була закладена нова церква в ім’я Воздвиження Хреста Господнього. Будівництво її було закінчено в 1855 році. 4 жовтня 2006 року було відзначено 150-річчя освячення Хрестовоздвиженської церкви села Розумівка.

Побували ветерани та молоді вчителі в музеї села. Під час семінару та відпочинку панував піднесений настрій, сяяла посмішка та світилися вогники в очах під враженням почутого, від того душевного тепла, доброзичливості, які випромінювались екскурсії по визначних місцях Розумівки.

У кінці в урочищі Бондарів став було зварено лісову кашу, де всі її смакували. Від молоді були побажання для ветеранів: «Залишайтеся такими, як Ви є. Хай ніколи не старіє Ваша душа, а ми, молодь, унаслідуємо Ваш досвід на майбутнє.»…

 

Опубліковано 07.06.2018 в розділі Новини