Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Семінар директорів закладів дошкільної освіти, заступників директорів з навчальної частини, вихователів ЗДО та вчителів початкових класів закладів освіти Михайлівської сільської ради

26 лютого 2019 року на базі Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар директорів закладів дошкільної освіти, заступників директорів з навчальної частини, вихователів ЗДО та вчителів початкових класів закладів освіти Михайлівської сільської ради на тему: «Організаційно- управлінські аспекти наступності та неперервності навчання в контексті модернізації освіти України» та «Вплив розвитку дрібної моторики на розвиток мислення та формування мовлення дітей». Розглядалися питання: Цілісність між дошкільною та початковою освітою. Робота закладів щодо реалізації наступності і неперервності освіти. Роль практичного психолога в адаптації першокласників до шкільного життя. Розвиток ключових компетентностей від дошкільного віку до початкової освіти. Вплив розвитку дрібної моторики на розвиток мислення та формування мовлення дітей.
Могилей Н.М. презентувала авторську програму «Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів засобами театрального мистецтва».
Учні 3 класу Могилей Н.М. показали присутнім лялькову виставу «Друзі з біди визволять завжди».
Як підсумок учасники семінару відвідали та брали участь у майстер – класі: «Виготовлення наочного матеріалу для лялькового театру», який провела вчитель початкових класів Могилей Н.М.

Опубліковано 26.02.2019 в розділі Новини