Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Проведено колегію з актуальних питань у відділі освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради

05.06.2018 року у приміщенні Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшла колегії відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради.

До переліку питань, які розглядались увійшли наступні:

  1. Про стан виконання навчальних планів та програм у закладах освіти у 2017-2018 н. р.
  2. Про хід оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.
  3. «Про стан пожежної безпеки та травматизму під час освітнього процесу серед учнів та вихованців e закладах освіти Михайлівської сільської ради і заходи щодо піднесення ефективності його профілактики».
  4. «Про стан виконавської дисципліни, організація та здійснення контролю за проходженням і виконанням документів у відділі освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради».
  5. Про виконання Закону України «Про дошкільну освіту» у частині забезпечення обов’язковості здобуття дошкільної освіти дітьми 5- річного віку.
  6. Про новий державний стандарт початкової освіти.
  7. Про дотримання педагогічними працівниками вимог законодавства щодо захисту прав дітей від будь-яких форм насильства.

Учасниками колегії були: директори закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, заступники директорів з навчальної та виховної роботи, вчителі початкових класів 1 класу 2018-2019 навчального року, практичні психологи та соціальні педагоги.

Усі учасники колегії брали активну участь у обговоренні питань, що розглядались та активно долучались до прийняття рішень колегії.

 

Опубліковано 05.06.2018 в розділі Новини