Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Останній дзвінок!

Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника. На урочистих лінійках підведено підсумки 2017 – 2018 навчального року, нагороджено грамотами учнів, вчителів. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж цього навчального року учні шкіл припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян цієї Країни – і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників. Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі.

«Дорогі школярі! Завершується навчальний рік, і ми впевнені, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Щира вдячність вчителям за те, що ви постійно передаєте вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.
Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте нам щиро і сердечно привітати вас з сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів, добра й благополуччя, здоров’я і миру у вашому домі.»

Зі святом вас, дорогі друзі!

Опубліковано 25.05.2018 в розділі Новини