Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Мала академія наук відзначила 20-річний ювілей

Учителеві часто буває ніколи подумати про себе, бо він змушений думати про інших, і це для нього не самопожертва, не покірливість долі, а справжнє щастя особистого життя.
У цьому році Кам’янське відділення МАН відзначає 20 років.
14.12.2018 року на базі Кам’янського еколого – економічного ліцею відбулася урочиста лінійка. Учнів та вчителів привітала начальник відділу освіти Михайлівської ОТГ Морозова В.А., побажала учасникам нових звершень та перемог, подякувала педагогічним працівникам за їхню кропітку роботу по підготовці до конкурсу – захисту учнів – членів МАН. У цей же день відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту робіт учнів – членів Малої Академії Наук. Свої 52 роботи представляли 46 учнів району. Наталія Швагер, учениця 10 класу Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Відділення: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Секція: фольклористика) представлятиме свою дослідницьку роботу на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: Традиції українського весілля.
Не кожна людина геній, але кожна – особистість. Це переконання знаходить відгук у роботі учнів та педагогів, спрямованій для якнайповнішого розвитку особистості учня. Тож здобутки учнів – це результат спільної діяльності педагога та вихованців.
Бажаємо успіхів та перемог нашим учасникам на обласному та Всеукраїнському рівнях. Хай вам щастить!

Опубліковано 14.12.2018 в розділі Новини