Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

ЮВІЛЕЙНЕ ВІТАННЯ колишньому директору Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ГРИГОРІЮ ЯКОВИЧУ ВАРИВОДІ

Шановний Григоріє Яковичу!
Ювілейна дата Ваша по-особливому усвідомлюється нами в контексті Вашого величезного незаперечного авторитету серед колег.
Ви володієте унікальним Божим даром настановляти й критикувати так, що це сприймається учнями, вчителями, як допомога, окрилюючи їх.
Вашій енергійності, оптимізму, творчому завзяттю, врешті Вашій активності, шляхетності, уважності й відкритості до нового, оригінального, національного можуть позаздрити молоді колеги. А надто – повчитися Вашої мудрості й невичерпної душевної відкритості до спілкування, якими Ви радо ділитесь з усіма, толерантності, інтелігентності та істинно християнської готовності прийти на допомогу.
То ж зичимо Вам, дорогий Григорію Яковичу, іще впродовж довгих років життя щедро ділитись своїми талантами і примножувати їх у щасті подальшої творчої праці та в натхненні на славу української науки.
У час ювілейний — святковий
Даруєм розкішний букет шани та любові.
Хай доля дарує довгого віку,
Щастя-радості без ліку.
Міцного здоров’я — з роси і води.
Хай щедрість і добро поруч будуть завжди.
Від нас ці щирі вітання-слова
І Бог хай дарує многії літа!
У час Вашого світлого ювілею складаємо Вам, найсердечніші вітання від імені відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради та Ради ветеранів педагогічної праці Кам’янського району.

Опубліковано 13.10.2018 в розділі Новини