Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Йде до дітей Святий Миколай

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за їх слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.
19 грудня Святий Миколай завітав і до закладів освіти Михайлівської ОТГ на свято «Йде до дітей Святий Миколай». Адже школярі і вихованці з нетерпінням чекали свого покровителя, і щоб отримати гарного подарунка, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам. Окрім Чудотворця Миколая на свято до дітей прийшли казкові гості: Сніжинки, Льодовики, Лісовичок, Зима-Чарівниця, лісові звірята. Учні написали листи Миколаю, в яких просили радості, тепла, здоров’я для всіх людей, миру й злагоди в Україні. Миколай звернувся до присутніх з повчальними настановами, роздав дітям довгоочікувані солодкі подарунки, а діти в свою чергу потішили Миколая віршами та піснями.
Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Опубліковано 19.12.2018 в розділі Новини