Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Фестиваль патріотичної пісні “ У піснях народу – доля України!”

Фестиваль патріотичної пісні «У піснях народу – доля України» вже вдруге відбувся у Михайлівській об’єднаній територіальній громаді. Метою фестивалю є: відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління; популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні.
Ведучі заходу Харланов Владислав, Стрільчук Анастасія привітали усіх учасників фестивалю, а їх, як виявилося, цього річ було 6 закладів освіти Михайлівської сільської ради. Фестиваль розпочався виконанням Гімну України – головної пісні держави Тим часом зі сцени учасники фестивалю – від малого до великого – зізнавалися у любові до України, прославляли її красу та звитягу її синів та дочок, котрі у тяжку хвилину ставали на захист волі та незалежності Української держави.
Українська пісня – це символ надії і сили українського народу, віри у мирне небо. Саме так пройшов фестиваль патріотичної пісні.
У конкурсі брали участь вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради, які заспівали патріотичні пісні у композиціях: пісня «Єдина Україна» ЗДО «Сонечко» с.Пляківка; пісня «Козачата» ЗДО «Дзвіночок» с.Ребедайлівка; пісня «А ми дівчата з України» ЗДО «Барвінок» с.Михайлівка; пісня «Мальви» Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; пісня «Я дочекаюсь тебе» Ревівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; пісня «Я ненавиджу тебе, війна» Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Учасники підготували костюми та необхідну атрибутику, продемонстрували свої вокальні таланти, висловили любов до України через пісню. Захід нікого не залишив байдужим. Упродовж усього дійства у залі вирували почуття палкого непідробного патріотизму, учасники фестивалю співали про мирне небо і світ без війни, про вільну, сильну і незалежну Україну.
Першу частину конкурсу відкривали вихованці закладів дошкільної освіти, які з дитячою безпосередністю та неабияким запалом виконували пісні, які зривали оплески, змушували підхоплюватися й аплодувати стоячи.
Друга частина конкурсу була не менш емоційно сповненою.
Прозвучало багато різнопланових пісень.
Журі нагородили всіх учасників фестивалю Грамотами та подарунками.
Слід відмітити, що рівень виконавської майстерності цьогорічних учасників конкурсу був набагато вищий у порівнянні з минулими роками. І виступ кожного був своєрідною молитвою за світлу долю нашої держави.
Та за підсумками журі визначили переможців: ЗДО «Сонечко» с.Пляківка – І місце; ЗДО «Дзвіночок» с.Ребедайлівка – ІІ місце; ЗДО «Барвінок» с.Михайлівка – ІІІ місце; перемогу здобули учні Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце. Учні Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів показали свої як вокальні, так і хореографічні таланти і посіли ІІ місце. У конкурсній програмі вокального співу ІІІ місце здобули учні Ребедайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Під час виступів зал неодноразово вибухав оплесками.
Всі учасники та гості фестивалю відчули себе справжніми патріотами нашої держави.
Наприкінці конкурсу до учасників звернувся голова громади Максименко В.П. який зауважив, що визначати переможців було надзвичайно важко. Він подякував за теплу атмосферу, високий рівень організації, доброзичливість та побажав подальших успіхів, наснаги та нових талантів.
Велика вдячність усім дітям, батькам, класним керівникам, учителям, які долучилися до створення свята національного піднесення й патріотизму! Слава Україні!
Вклоняємось всім вам доземно,
Як батьківській хаті з далеких доріг
Як хлібу, що матінка чемно
Кладе на вкраїнський рушник.
Бо ж нашому роду нема переводу
Хай пісня єднає коріння святі
Дай, Боже, нам віру і братнюю згоду
На довгії роки, на вічні віки!

Опубліковано 22.02.2019 в розділі Новини