Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

Дорогі ветерани, учасники Другої Світової війни!

Дорогі ветерани, учасники Другої Світової Війни!

На жаль, ветеранів Другої Світової Війни залишилося не так багато. Ці люди заслуговують на особливу пошану, адже що саме їм завдячуємо своїм життям.
Усе більше віддаляються від нас грізні роки Великої Вітчизняної війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам’яті народної, ні з скрижалей історії.
Гірку чашу болю і страждань сповна довелося випити нашому народові. Великою ціною дісталась нам Перемога: Україна втратила за роки війни понад сім мільйонів своїх синів і дочок.
Учасники Великої Вітчизняної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян, – і сьогодні серед нас. Та, на жаль, з кожним роком їх – живих сторінок історії залишається все менше. І настане час, коли останній солдат Великої Вітчизняної залишить нас, а разом з ним у спогади відійде ціле покоління. Тим більшу повагу і любов ми маємо віддавати нашим дорогим ветеранам.
Увага і чуйність – це те найменше, що ми можемо і повинні робити для них. Колектив університету завжди пам’ятає про цих людей, пишається ними і всіляко підтримує.
Тож, віддаючи данину глибокої поваги і вдячності колишнім фронтовикам і трудівникам тилу, які працювали і працюють в університеті, бажаємо їм здоров’я і довгих років життя.
Щоб ще довго 9 Травня було і їх особистим святом.
З Днем Перемоги ! . .

Опубліковано 07.05.2019 в розділі Новини