Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

До Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів.
У 2018 році він припадає на 24 листопада.
Україна і світ вшановують пам’ять про Голодомор та інші великі трагедії народів, як данину непростому минулому і запоруку недопущення подібних явищ у сучасному майбутньому.
На виконання Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу», з метою ушанування пам’яті жертв геноциду з 20 по 24 листопада у всіх закладах загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради проведено заходи щодо вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів. А саме: приспущення Державного Прапору України, обмеження проведення розважальних, спортивних та культурно-масових заходів; загальношкільні тематичні лінійки «На вікні свіча догасала….», «Трагедія нашого народу», «Пам’ять голоду, пам’ять серця» проведення меморіальних заходів, а також уроків пам’яті, тематичних бесід, виховні години, уроки пам’яті, «Гірка сповідь пшеничного колоска», « З присвятою замордованих голодом…», «Україна пам’ятає! – Голодомор 1932-33рр. в Україні», «Свіча милосердя», «І запалили свічки пам’яті та скорботи».

Опубліковано 23.11.2018 в розділі Новини