Відділ освіти, охорони здоров`я, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Кам`янського району Черкаської області

День охорони праці – 2018

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління».

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

Реформи освіти та охорони здоров’я, децентралізація влади, розв’язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників.

Особливу роль в цьому процесі відведено закладам загальної середньої освіти – саме тут з дітьми і мають проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх рацівників. Тому у освітніх закладах  Михайлівської сільської ради проводяться заходи з охорони праці та безпеки життєдіяльності з нагоди Дня Охорони праці в Україні.

З 23.04.2018  по  28.04.2018 у закладах проведено:

– Загальношкільні лінійки до відкриття «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності».

– Відкриті уроки:

«Нещасні випадки та їх запобігання «Дотримання правил безпеки – запорука здоров’я».

  • Спортивні змагання до Дня охорони праці.
  • Бесіди: «Небезпека вдома й на вулиці», «Правила поведінки на транспорті (велосипеді), «Правила поведінки в лісі та на водоймах», «Користування предметами побутової хімії та піротехнічними засобами».

– Практичний тренінг з евакуації  дітей та працівників з приміщення закладу та надання допомоги потерпілим.

– Бібліотечні уроки «Безпека життя».

– Конкурси малюнків «Правила безпеки життєдіяльності».

Отже, потрібно діяти на випередження – за активної участі представників профспілок і громадськості проводити серед молоді та роботодавців інформаційно-консультативну та навчальну роботу, щодо підвищення правової обізнаності.

Опубліковано 28.04.2018 в розділі Новини